W jaki sposób zyskać więcej obserwujących na Instagramie?

W jaki sposób zyskać więcej obserwujących na Instagramie?

2021-10-21
Posłuchaj artykułu

Jeśli publikujesz zdjęcia swoich potraw na instagramie musisz przeczytać ten artykuł. Nasza aplikacja oprócz liczenia kalorii pozwoli Ci zdobyć nowych obserwujących. Podnieś jakość swoich postów już teraz. Nie czekaj!

Nasza aplikacja pozwala kopiować gotowe opisy i eksportować zdjęcia na instagrama o dowolnej porze dnia. Dzięki temu możesz przygotować swój post wcześniej i wrzucić go w najbardziej odpowiednim momencie!

Składniki

W aplikacji musisz wybrać wszystkie składniki. Dzięki temu jeśli ktoś wybierze właśnie Twój przepis będzie mógł zobaczyć wszystkie potrzebne składniki na liście zakupów. Ty też możesz z tego korzystać jeśli liczysz kalorie.

Tworzenie listy zakupów pozwala zaoszczędzić sporo czasu dzięki automatyzacji diety. Na podstawie dodawanych przez Ciebie przepisów możemy też skomponować dietę o wybranej kaloryczności dla Ciebie.

Co jeśli twoi obserwujący nie używają naszej aplikacji? Nic straconego dzięki informacjach o składnikach do opisu dodamy obliczoną kaloryczność. Będzie to przydatna informacja dla wszystkich osób liczących kalorie. Niezależnie z jakiej aplikacji korzystają. Jeśli nie masz policzonej kaloryczności możesz tracić potęcjalnych obserwujących.

Opis przepisu

Podczas tworzenia przepisu przypilnujemy aby przez przypadek nie pominąć jakiegoś składnika w opisie. Będziesz mieć pewność że każdy opis jest kompletny.

Dodatkowo na podstawie wybranych kategorii wylosujemy 30 zróżnicowanych hashtagów. Przyznaj się! Nie zawsze chce Ci się wymyślać aż 30-sci.

Aplikacja scan-food

A to jeszcze nie wszystko! Przepis będzie też promowany w naszej aplikacji. Każdy użytkownik który skorzysta z funkcji losowania diety będzie miał szanse na to że wpadnie na Twój przepis. Przepis będzie wybierany w zależności od wybranej przez użytkownika diety.

Nie musisz wrzucać regularnie przepisów. Raz dodany przepis będzie mógł zostać znaleziony niezależnie od tego kiedy został dodany. Dzięki temu nawet jeśli przestaniesz na jakiś czas dodawać przepisy możesz dalej powiększać grono obserwujących. Nie czekaj z instalacją scan-food! Gwarantujemy że spodoba Ci się nowy sposób publikowania przepisów!

Jeśli nie masz urządzenia z androidem skorzystaj z wersji przeglądarkowej która działa na wszystkich urządzeniach.

Czy warto kupić opaskę sportową?
2021-06-06
Opaski sportowe mierzą przeróżne aspekty naszej aktywności i sprawności organizmu. Czy dostarczane dane są przydatne podczas zmiany sylwetki?
Jak ulepszyć nasze postanowienia?
2021-01-18
Noworoczne postanowienia zazwyczaj porzucamy jeszcze w styczniu. Jednak niektórym osobom udaje się wytrwać o wiele dłużej. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak do nich dołączyć!
Social media